Mik az okai annak, ha nem sikerül a manifesztálás, bár mindent megtettünk?

Mik az okai annak, ha nem sikerül a manifesztálás, bár mindent megtettünk?
Ismerős az a helyzet, hogy alkalmazol minden technikát, tényleg szabadon, görcsölés nélkül indítod be a teremtést, mégsem jön össze a dolog?

Írásunkat immáron egy közel 6 perces hangzócikk formájában is meghallgathatod, kattints ide:

Érezted már úgy, hogy bármit teszel, egyszerűen nem jön össze az, amit igazán akarsz? Hogy hiába alkalmazod a technikákat, hiába oldod ki a görcsöket, futtatod a bar-okat, emeled a kvantum rezgését és mantrázod a számokat, az eredmény semmi?

A hiba nem feltétlenül a Te készülékedben van! Igen, ha görcsölsz a dolgokon, vagy nincs elég hited, vagy nem mozgósítasz elég energiát, a siker esélye is kicsi.

Most azonban azokról a helyzetekről beszélek, amikor valóban mindent megtettél, amit csak tudtál

Feltették a jogos kérdést, hogy „a dolgokról, amire valóban úgy érzi az ember, hogy nagyon vágyik, sokat gondol rá, érzelmekkel is táplálja…..mégsem valósul meg a fizikai síkon.

Mert azt mindenki tapasztalta,hogy teremtünk,akár tudatlanul,akár tudatosan. De mi a teória, a létre nem jövő teremtésekkel? A rágörcsölés, a helytelenül alkalmazott tudás, netán ütközik a sorsfeladatunkkal?”

Benned is felmerültek ezek a kérdések már? Szinte biztosan. A magam részéről új szempontot osztok meg veled most.

Mik az okai annak, ha nem sikerül a manifesztálás, bár mindent megtettünk?
Mik az okai annak, ha nem sikerül a manifesztálás, bár mindent megtettünk?

Olvass tovább

Spiritan hírlevél

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit. Sit amet consectetur adipiscing elit quisque faucibus ex. 

Feliratkozó űrlap